czwartek, 30 marca 2017

Lalki Tilda Maxi


Postanowiłam, że tym razem pokażę Wam coś pięknego - wyjątkowe, unikatowe lalki Tilda, szyte przez jedną z moich znajomych. 

Kinga długo szukała oryginalnej lalki dla swojej córeczki i w końcu postanowiła, że sama taką stworzy. Właśnie tak powstał jej pierwszy królik. Teraz szyje kolejne i ma nadzieję, że znajdą i uszczęśliwią nowe właścicielki lub staną się piękną ozdobą pokoju. Lalki są szyte z sercem i co najważniejsze każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju! Króliki są wykonane z grubej bawełny (drelich) i wypełnione wkładem silikonowym. Są ogromniaste - każdy ma około 105 cm. Najfajniejsze w nich jest to, że mają niebanalne ubranka, stworzone z tekstyliów z recyklingu, materiały są oczywiście w dobrym stanie, wyprane i wyprasowane. Każda stylizacja jest inna i niepowtarzalna! Na pewno ogromną frajdę sprawi właścicielkom możliwość ubierania takiej lalki - wszystko można ściągać i zakładać od nowa. Mnie urzekły także opaski - są idealnie dopasowane do ubranek!

Zapraszam Was gorąco na profile społecznościowe mojej znajomej i każdemu zainteresowanemu życzę udanego polowania na wymarzoną lalkę! Moim zdaniem warto :-)

3 komentarze: