środa, 13 lipca 2016

IKONA STYLU - ANJA RUBIK


Anja Rubik to niewątpliwie najlepsza polska modelka. Pracowała dla takich domów mody jak Chanel, Gucci, Balmain, YSL, Valentino czy Dior. Należała do jury programu Project Runway. Od 2012 roku jest redaktorem naczelnym i dyrektor artystyczną "25 Magazine". Zachwyca mnie nie tylko wspaniałymi zdjęciami, okładkami i pokazami mody, na których występuje, ale również "codziennym" stylem.

Czy dla Was również jest ikoną?


6 komentarzy:

 1. Dla mnie ta pani nie jest ikoną. Piękne ciało, utrzymana sylwetka, ale co dalej? Trzeba znaleźć bogatego męża, który utrzyma na wysokim poziomie (utrzymanie ciała kosztuje) i da na kupę ciuchów. Fakt, że na kimś ciuchy trzeba pokazać, ale czy każdy wieszak to ikona? Bez przesady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurczaki, ja nie zarzucałabym jej żerowania na bogatym mężu. Myślę, że na swoich kontraktach zarobiła pieniądze na utrzymanie i ciała i szafy w dobrej kondycji:) Moim zdaniem po prostu korzysta z tego co osiągnęła.

   Usuń
 2. Na pewno jest wartościowym człowiekiem i przedsiębiorczą osobą, którą warto naśladować. Styl dla mnie ma niebanalny, ale zawsze zgodny z figurą i resztą stylizacji (makijaż, dodatki). Musi czasami szokować, inaczej nie przetrwałaby w US :)

  OdpowiedzUsuń