niedziela, 30 sierpnia 2015

Różowa sukienka


Na starcie pokaże Wam sukienkę, którą udało mi się uszyć samodzielnie. Jak na amatorkę przystało, na początek staram się wybierać proste modele ubrań, do których mam gotowe wykroje. Na tym etapie szycia niestety nie potrafię ich sama tworzyć. Nie mogę się jednak doczekać, kiedy na tyle opanuje podstawy, aby móc tworzyć własne projekty. Myślę, że wybrana przeze mnie  sukienka nie należała do trudnych (miała tylko półtorej na cztery gwiazdki, jeśli chodzi o stopień trudności), a mi od razu przypadła do gustu. Jest idealna na lato, zwiewna, cienka a przy okazji odsłania nieco ciała. Co ciekawe - wygląda na to, że można ją nosić na trzy różne sposoby (zobaczycie je na ostatnim zdjęciu). Ja wybrałam wersję pierwotną, którą proponowała Burda (czasopismo o modzie zawierające gotowe wykroje). 
Sami oceńcie która jest Waszym zdaniem najlepsza ;-)

 Wykrój sukienki pochodzi z numeru 05/2012 miesięcznika Burda. Wykonana została z szyfonu.A tak moja sukienka prezentowała się w Burdzie:

4 komentarze:

 1. Sukienka wyszła przepiękna ! Nie mogę się napatrzeć i nadziwić że wykonana wlasnoręcznie, gratuluję talentu i cierpliwości - bo chyba cierpliwości najbardziej potrzeba podczas szycia :)
  PS: Będę bardzo wdzięczna za klik TU <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolor sukienki boski, zdjęcia wyglądają mega bajecznie :)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna sukienka, pięknie w niej wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna jest ta sukienka, i ma genialny kolor. Chyba jak będę potrzebować super kiecki odezwę się do Ciebie ;) Chyba że mi prześlesz telepatycznie trochę talentu ;)
  http://whisperyourlove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń