wtorek, 17 listopada 2015

CYKL ŚWIĄTECZNY (1) - poduszki

Kochani,
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej... Mam nadzieję, że nikt nie zarzuci mi, że tak wcześnie rozpoczynam do nich przygotowania (przynajmniej te dekoracyjne), ale chcę się nimi z Wami dzielić. Zaplanowałam cykl przedświątecznych postów insiracyjnych, dzięki którym odmienicie nieco Wasze domy i mieszkania. Wierzę, że posty będą się Wam podobać! :-)
A co konkretnie na dziś? Poduszki!!
Oczywiście znajdziecie masę gotowych poszewek w sklepach, ale ja chciałabym w tym roku spróbować je zrobić samodzielnie. Zaczęłam od zebrania kilku inspiracji. Zobaczcie czy i Wam nie marzą się chwile odpoczynku w towarzystwie biało-czerwonej kratki, skandynawskich czy biało-złotych wzorków. Dorzućcie do tego ciepły koc i delikatny śnieg za oknem... rozmarzyłam się! Już dziś zamawiam materiały, szukam potrzebnych akcesoriów i biorę się do roboty! 

Wszystkie inspiracje jakie pojawią się na blogu w CYKLU ŚWIĄTECZNYM znajdziecie na mojej tablicy na Pintereście. Naprawdę warto tam zajrzeć, bo niektóre inspiracje odsyłają do stron, na których krok po kroku opisane jest wykonanie świątecznych dodatków.


1 komentarz: